СОЦІАЛЬНІ ПЕДАГОГИ СВЯТКУЮТЬ СВІЙ ДЕНЬ

У першу неділю листопада, а в 2013 році  це 3 листопада, відзначається  День працівника соціальної сфери України. Це свято з’явилося в країні після підписання відповідного президентського указу від 13 квітня 1999 року. День працівника соціальної сфери України був створений, щоб виявити повагу до людей, завдяки яким виконуються соціальні програми в країні. Крім того, працівники соціальної сфери забезпечують контроль трудової зайнятості населення, організацію  своєчасної  виплати заробітних плат  та регулюють трудові відносини між працівником та роботодавцем.1

Наш факультет не був осторонь цих  подій і трохи пізніше 12 листопада зусиллями студентів, а саме  груп за спеціальністю «соціальна допомога», було проведено професійне свято. Усі готувались натхненно і наполегливо, адже завданням проведення концерту було не лише яскраво та цікаво відсвяткувати і подарувати гарний настрій глядачам, але і висвітлення соціальних проблем. Кожна група обрала певну країну і показала на розсуд глядачам своє бачення таких проблем (характерних найбільш для представленої країни), як: торгівля людьми, безробіття, СНІД, важливість залишатись людьми в будь-якій ситуації тощо.  Слід відзначити вагомий внесок в організаційний процес 42 групи, яка взяла на себе більшу частину питань проведення свята. Сам концерт був на висоті, приємно порадували всі групи своїми номерами, адже кожен підійшов із творчим розумінням проблеми та її оригінальним висвітленням.

Всі групи попрацювали дуже добре, представивши на розсуд глядачів оригінальні номери, які несли в собі актуальні проблеми сьогодення. Наприкінці концерту, який тривав навіть більше ніж було заплановано, успішність свята відзначив декан нашого факультету Співак Віталій Іванович, який нагородив кожну групу похвальною грамотою та проголосив своє  вітання студентам. По завершенні свята був чудовий феєрверк та пісня, яку радо заспівали всі виступаючі, об’єднавшись в один цілий колектив  під назвою майбутні фахівці соціальної  роботи.

Інна Козлова, студентка

факультету КСПП