НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК РОЗПОЧАЛА СТУДЕНТСЬКА ШКОЛА ЛІДЕРА «ВОЖАК»

lider

17 жовтня 2013 року розпочався новий навчальний рік в університетській  школі лідера «Вожак». Протягом року планується провести десятиденний курс, що складатиметься з тридцяти семінарів та тренінгів, під час яких студентські ватажки усіх рівнів отримають необхідні знання та навички для самореалізації та особистісного зросту.

У перший день занять студенти ознайомились з таким феноменом як  харизма лідера, з алгоритмом її прояву, способами «розігрівання» харизматичності лідера тощо. Тренінг провів керівник відділу навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти, кандидат історичних наук, доцент Анатолій Заводовський.

Тренінг «Самопрезентація лідера» провела асистент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Тетяни Сметанюк. Викладачка запропонувала проаналізувати відео самопрезентацій відомих лідерів.

Наприкінці навчання майбутні лідери мали нагоду поспілкуватися з командою «Вожака» та обговорити плани на майбутнє.

Левицька Тетяна, директор студентського клубу