КОНКУРС НА КРАЩУ КВІЛІНГ-ЛИСТІВКУ «УНІВЕРСИТЕТУ – 95»

Переможці конкурсу на кращу квілінг-листівку «Університету - 95»З 17 червня по 21 жовтня 2013 р. в університеті проходив конкурс на кращу квілінг-листівку «Університету – 95» з нагоди 95-ї річниці від дня заснування Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. На конкурс було подано 82 роботи, які оцінювались за наступними критеріями:

– наявність ідеї та її креативність.

– квілінг-техніка роботи;

– відповідність темі конкурсу;

– рівень та майстерність виконання.

foto 2

За результатами відбору до фіналу увійшли 15 кращих листівок, з поміж яких було обрано трьох переможців. Призові місця дісталися учасникам університетського гуртка квілінгу (керівник Левицька Тетяна). Третє місце посіла студентка факультету української філології та журналістики Дехтярова Олена за листівку «Як тільки підросту – вступлю до К-ПНУ», друге місце – студентка факультету іноземної філології Жу«Ректори університету» (керівник директор студентського клубу, керівник квілінг-гуртка університету ЛЕВИЦЬКА Т.О.)рба Олеся за листівку «To my university with love».

Переможницею конкурсу стала студентка факультету іноземної філології Антонюк Ілона з листівкою «Ректори університету». 22 жовтня ректор університету професор Копилов С.А. нагородив переможців конкурсу дипломами та цінними подарунками.