НОВІ ТАЛАНТИ УНІВЕРСИТЕТУ

talant

23 жовтня 2013 року з нагоди 95-ї річниці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся конкурс «Таланти університету – 2013». У конкурсі взяли участь представники семи факультетів: історичного, іноземної філології, української філології та журналістики, фізико-математичного, педагогічного, природничого та факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології.

Вокальні, танцювальні та акторські здібності студентів оцінювало компетентне журі. У номінації «Кращий виконавець» перемогу здобула Горпенюк Юлія (факультет іноземної філології). Бомок Тетяна (факультет української філології та журналістики) перемогла у номінації «Відкриття року». Савіцька Оксана (факультет корекційної та соціальної педагогіки і психології) визнана кращою у номінації «Голос року». Верестюк Юлія (педагогічний факультет) здобула титул «Талант університету – 2013». Конкурс вели Антонюк Ілона і Терещенко Артем.

Левицька Тетяна,

директор студентського клубу