ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ

Щороку наш університет поповнюється новими студентами – першокурсниками. Їх усіх, таких різних, відтепер об’єднує одне слово – студент. Втім, кожен першокурсник знає, що студентом він стане, пройшовши традиційний «обряд».2

Цього року  у нашу родину вступило 8 груп . Кожен із них очікував з нетерпінням цієї події  –  Посвяти в студенти. І ось  теплого жовтневого дня,  настав довгоочікуваний момент,  першокурсники вступили  у  новий етап їх життя.

Свято розпочалось зі слів  привітання  заступника декана з навчальної роботи Курици Дениса Івановича та кураторів груп. Продовжили його ведучі у вигляді конкурсної програми. Кожній групі було запропоновано представити команду спочатку графічно, а потім словесно, з чим вони впорались швидко та креативно, адже ще довгий час їхні роботи радували око кожного студента нашого факультету. Потім учасники команд брали участь у конкурсі ««Попади в ціль», де пояснювали причину вступу  у наш вуз.

Впродовж довгих років існування студентів, склалися 5 заповідей гарного та поганого студента з якими наші першокурсники  теж були ознайомлені. Старшокурсники  надавали корисні  поради  щодо навчання та проведення вільного часу.   А ще, саме на цьому святі, відбувся творчий тандем двох талановитих студенток  першокурсниці Гавришко  Софії та студентки 2 курсу Лозовської Марії.1

Посвята  була завершена таким уже символічним врученням пам’ятного символічного студентського квитка та залікової книги, ну і звичайно словами клятви. Тепер, наша факультетська родина   поповнилась новими талантами, цікавими людьми.

Сподіваємось, що ця  подія закарбується в  їхній  пам’яті  на все життя, як така, що втілює атмосферу відчайдушної юності, студентського завзяття і гумору і, звичайно ж, самовідданої дружби.

Успіхів вам, дорогі першокурсники!

Студентка факультету корекційної

та соціальної педагогіки і психології Оксана Савіцька