ЯК ВІДПОЧИВАЮТЬ НАШІ СТУДЕНТИ

Кам’янець-Подільський – то величне місто, в якому кожна вуличка несе собою важливу подію, про яку ми можемо дізнатися лише із сторінок  історії культури, довідників. Вже з початку вересня, ми кам’янчани, були у передчутті важливої події, яка чекала на нас,не тільки жителів міста,а й усієї України – фестиваль «Respublica». «Respublica» – це є світ рок музики. Зрозуміти і відчути той ритм життя можна лише пропустивши кожний акорд крізь себе. Кожен раз, коли гучний звук, або вібрація колонок на сцені, взаємодія виконавців і маси дає бажаний ефект: вир неймовірних почуттів в середині кожного, хто був у тому містечку, де було мистецтво музики, слів пісень, звук гітари чи барабанів вів мене кожен день туди, де було справжня свобода думки, тіла, емоцій.

Перший день. 13 вересня на фестивалі « Respublica» перевершив всі очікування. Головна сцена рівно за годинником, на якому було 15:00  розпочало святкове дійство із  «Відверті», «The space cakes», згодом  порадували нас своїм виступом «Фіолет»,  «Фліт», «Vivienne mort», «Хамерман знищує віруси» популярний  гурт  «СКАЙ», який виплеснув на молодь не тільки відчуття радості,а й нескінченого бажання розчинитись у вирі музики. І на закінчення шаленого першого дня фестивалю «Тартак»  сколихнув всі пагорби навкруги, змусив натовп божеволіти від  звучання кожного удару барабанів.

Другий день. 14 вересня був насичений таким неймовірно-напруженим,але таким жаданим  графіком виступів на головній сцені «Respublica»  –  це такі виконавці як: «Feel IT», «Fontaliza», «Epolets», «Cherry-merry», «Ворст», «Jinjer», «Dance party.Dance!Dance!», «Аддис Абеба», «Кожаный олень», «Louna», « С.Бабкин» .Кожен  виступ то є вже історія фестивалю  «Respublica», що  теж тепер славиться своїми «героями», які знайшли свою найвідданішу публіку, мають щастя, творити музику і відчувати себе «лікарями душ».

Третій день. 15 вересня  знаменував  про закриття фестивалю. В день коли трішечки сумно, але розуміння того, що ти побачив і відчув за ці дні, в мить, перенесло тебе  ближче до сцени,аби доторкнутись до того дня востаннє. Тому , багатотисячний шанувальник не хоче пропустити жоден із виступів таких гуртів і виконавців як: «Re1ikt», «Prana», «Ratbite»,  «Asea sool», «Бахрома», «Мегамасс» , Валентин Стрикайло, Ляпис Трубецкой,  «Рэспубліка Паліна» закінчуючи важким роком. Затяті шанувальники важкого року! Лише захоплення викликаєте ви у мене, вашим вибором у музиці,ви знайшли те, що вам по душі – це чудово!

Мушу зазначити,що третій фестиваль «Respublica» виріс за масштабністю приєднання туристів до знаменної події. Кількість виконавців, рок-гуртів, живий звук, навіть погодні умови, які здавалося, мали б стати на заваді, не зашкодили багатотисячному люду насолоджуватись музикою, відпочивати на свіжому повітрі, проводжаючи тим самим літо і під шалений вибух феєрверку загадати бажання про наступні фестивальні нотки Республіки.

Інна Козлова, студентка факультету

корекційної та соціальної педагогіки і психології