В УНІВЕРСИТЕТІ НАРОДИЛОСЯ ДЕВ’ЯТЬ КОМАНД

IMG_5317

31 жовтня 2013 року на головну сцену університету вийшло дев’ять команд КВН перших курсів: «Подільські камені» (природничий факультет), «Білочка» (економічний факультет), «Number One» (педагогічний факультет), «What does a fox said?» (факультет корекційної та соціальної педагогіки і психології), «Жовтий сніг» (факультет іноземної філології), «Шо» (історичний факультет), «Sevenbit» (фізико-математичний факультет). Факультет української філології та журналістики був представлений двома командами: «Кадри» і «Еники-Беники».

Юні кавеенівці у своїх виступах дотепно жартували над одвічними студентськими проблемами: побутом, навчанням, коханням, стосунками з викладачами тощо. Ущент переповнений зал щоразу підтримував новоспечених акторів бурхливими оваціями.

Кубок ректора вибороли «Еники-Беники». Друге місце посіли «Подільські камені», третім став «Жовтий сніг».  Усі команди отримали оригінальні свідоцтва «Про народження» та солодкі подарунки, а переможці – окрім дипломів, ще й сертифікати Подільської ліги КВН.

Веселим, цікавим і змістовним залишиться у пам’яті численних вболівальників ця гра. Тож вітаємо першачків з упевненим входженням у Лігу КВН нашого університету! Ні пуху, ні пера!

Левицька Тетяна,

директор студентського клубу