БРЕЙН-РИНГ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛОГОПЕДА

14 листопада світ святкує Міжнародний день логопеда — професійне свято представників однієї з найбільш важливих соціальних професій.

2Щороку студенти нашого факультету відзначають це свято по-різному. Цього року святкування було дещо незвичним. Окрім того, що були випущені стінгазети, було проведено брей – ринг між студентами за спеціальністю «Корекційна освіта. Логопедія», організатором якого була  Бєлова Олена Борисівна (заступник  декана з виховної та профорієнтаційної роботи).    У грі  брали участь студенти 2 – 4 го курсів, давши можливість першому – відпочити і насолодитись грою своїх колег. Також в якості вболівальників були присутні не тільки друзі та однокурсники, а й викладачі. Гра проходила, як завжди за олімпійською системою, тобто всі учасники  розбивалися на команди по 6 чоловік їх було 4. Проводили 2 відбіркових тури, в яких змагалися по дві команди, переможці цих турів, вийшли у фінал, змагаючись між собою.

Варто відмітити, що питання, які задавали у відбіркових турах, несли дещо жартівливий характер і були на загальну обізнаність, учасники переконались, що є багато цікавого, про що їм ще варто дізнатись. У фіналі, на команди чекав сюрприз від викладачів кафедри «Логопедії та спеціальних методик», адже прозвучавші питання стосувалися логопедії, але вимагали від студентів включення не лише своїх знань, але й логіки і почуття гумору.

1За підсумками гри місця розподілилися наступним чином: перше місце розділили команди «Зондики» та «Веселі язички», відповідно, друге – «Щасливчики» та « Фуфики».  Через нічию у фіналі, нагороду, а саме кубок, залишився на кафедрі, щоб ніхто не ображався. А всі учасники, отримали шоколадки, що допомогло їм трішки підсолодити своє розчарування.

На цьому наше свято не закінчилося, а глядачів очікувало цікаве продовження – Судентка 23 групи  Лозовська та студентка 11 групи  Гавришко Софія заспівали пісню про логопедів, а допомогла їм у цьому Мілевська Олена Павлівна. Ось такими результатами закінчилося наше свято., а студенти черговий раз довели, що вміють відпочивати і розважатись. Ми ще раз хочемо привітати усіх логопедів з їх професійним святом. Сподіваюсь це стане новою традицією на нашому факультеті!

Ліля Кофлюк, студентка факультету

корекційної та соціальної педагогіки і психології