СТУДЕНТИ СВЯТКУВАЛИ СВІЙ ДЕНЬ У МІСЬКВИКОНКОМІ

DSC_363515 листопада 2013 року академічна громада нашого університету взяла участь в урочистостях з нагоди Міжнародного дня студентів. Кращі студенти разом із представниками адміністрацій вишів міста у святковому настрої зібралися у залі засідань міськвиконкому.

З привітаннями виступили Сергій Бабій, заступник міського голови, наш випускник; Альона Кузема, директор департаменту гуманітарної політики міської ради, наша випускниця; помічник народного депутата України Володимира Мельниченка (до речі, теж наш випускник), наша випускниця Тетяна Мельниченко. DSC_3632

Від науково-педагогічних працівників вишів міста студентів привітав Анатолій Заводовський, керівник відділу навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

На справжнє свято перетворили зібрання естрадні студентські виступи. Від нашого університту виступили студенти Станіслав Янушевський, ІDSC_3613лля Рибачок та Андрій Остафійчук.

Грамоти міського голови отримали Богдан Циканюк та Юлія Козьолок. Грамотами народного депутата України Володимира Мельниченка були нагороджені Денис Брилінський, Олеся Журба та Вадим Довганюк.

Свято видалося на славу!