Архів за грудня 6, 2013

З ЖУРБОЮ РАДІСТЬ ОБ’ЄДНАЛАСЬ

5 грудня 2013 року в університеті відбулася літературно-мистецька година, oles_02присвячена 135 річниці від дня народження лідера нового літературного напрямку, тонкого лірика і співця кохання, краси та сили, Олександра Олеся, творчість якого яскравою зорею спалахнула на небосхилі української поезії перших десятиліть ХХ століття, підготовлена й проведена бібліотекарями центрального абонементу та відділу зберігання фондів. Активно долучилися до читання поезій та виконання пісень студенти різних курсів факультету української філології та журналістики. Виголошувалися такі загальновідомі поезії, як «Айстри» (читала Наталя Хом’як), «Лебідь» (Таня Бомок), «Пісня» (Наталя Данчук), «О слово рідне! Орле скутий!» (Ірина Шубала), «Як жити хочеться!» (Елла Варварук), «Нащо, нащо тобі питати!» (Альона Ткачук), «Ялинка» (Юра Ситник). А також прозвучав романс «Чари ночі» у виконанні Андрія Поважнюка.

Година пройшла в дружній, захоплюючій атмосфері. Присутні отримали гарні враження від почутого, поринули у світ поезії та романсу.

Л.В. Ситник,

завідувач відділу центрального абонементу