В УНІВЕРСИТЕТІ ОБИРАЛИ КРАЩИЙ ВЕРТЕП

10 грудня в університеті відбувся традиційний конкурс вертепів, у якому взялиvertep_05 участь студенти І-ІІ курсів факультету української філології та журналістики. Цього року конкурсанти здивували не лише своїми акторськими здібностями, але й креативним підходом. Виступи конкурсантів оцінювалися за наступними критеріями: зміст текстів біблійної і світської частин вертепної вистави; наявність вертепної атрибутики (лялька, скринька, шопка, сценічні костюми ляльок та учасників «живого» вертепу); відображення традицій відзначення релігійних свят; виконавська майстерність; художнє оформлення дійства.

За результатами конкурсу третє місце посіла збірна команда «Еники-Беники», друге місце отримали студенти 21 – уін групи, а  переможцями стали студенти 21 ур групи. Усі учасники отримали грамоти та солодкі подарунки від профкому студентів, аспірантів та докторантів університету.