Архів за грудня 17, 2013

СТУДЕНТИ-ПЕРЕМОЖЦІ “Завтра.UA”

zavtraВ університеті завершився ІІІ тур Загальнонаціональної стипендіальної програми з підтримки талановитої молоді «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Вже шостий рік поспіль наш університет є партнером цієї програми. Стипендіати відбиралися серед студентів 3-6 курсів денної форми навчання. Критерії відбору – високий рівень фахових знань, самостійна наукова робота, лідерські, комунікаційні та творчі здібності.

Фіналістами ІІІ туру стали студентки природничого факультету Бачинська Марина (науковий керівник – Григорчук І.Д., кандидат біологічних наук, доцент) та Меліксетян Альона (науковий керівник –Тарасенко М.О., кандидат біологічних наук), Король Лілія, студентка факультету української філології та журналістики (науковий керівник – Атаманчук В.П., кандидат філологічних наук, доцент), Литвиненко Андрій, студент економічного факультету (науковий керівник – Рибщун О.В., кандидат соціологічних наук, доцент), Луцик Інна, студентка факультету корекційної і соціальної педагогіки та психології (науковий керівник – Миронова С.П., доктор педагогічних наук, професор) та студент історичного факультету Марчук Олександр (науковий керівник – Заводовський А.А., кандидат історичних наук, доцент).  (more…)