СТУДЕНТИ-ПЕРЕМОЖЦІ “Завтра.UA”

zavtraВ університеті завершився ІІІ тур Загальнонаціональної стипендіальної програми з підтримки талановитої молоді «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Вже шостий рік поспіль наш університет є партнером цієї програми. Стипендіати відбиралися серед студентів 3-6 курсів денної форми навчання. Критерії відбору – високий рівень фахових знань, самостійна наукова робота, лідерські, комунікаційні та творчі здібності.

Фіналістами ІІІ туру стали студентки природничого факультету Бачинська Марина (науковий керівник – Григорчук І.Д., кандидат біологічних наук, доцент) та Меліксетян Альона (науковий керівник –Тарасенко М.О., кандидат біологічних наук), Король Лілія, студентка факультету української філології та журналістики (науковий керівник – Атаманчук В.П., кандидат філологічних наук, доцент), Литвиненко Андрій, студент економічного факультету (науковий керівник – Рибщун О.В., кандидат соціологічних наук, доцент), Луцик Інна, студентка факультету корекційної і соціальної педагогіки та психології (науковий керівник – Миронова С.П., доктор педагогічних наук, професор) та студент історичного факультету Марчук Олександр (науковий керівник – Заводовський А.А., кандидат історичних наук, доцент). З часу створення програми стипендіати відвідали публічні лекції з такими спікерами, як 42-й президент США Білл Клінтон, прем’єр-міністр Великобританії (1997-2007) Тоні Блер, президент Ізраїлю Шимон Перес, 65-й Державний Секретар США Колін Пауелл, директор-розпорядник Міжнародного Валютного Фонду (2007-2011) Домінік Стросс-Кан, сьомий Генеральний секретар ООН (1997-2006) Кофі Аннан, лауреат Нобелівської премії миру 2006 року Мухаммед Юнус, засновник Wikipedia, ідеолог концепції Wiki та член Опікунської ради Фонду Wikimedia Джиммі Вейлз та інші.