ЗУСТРІЧ З АНДРІЄМ КУРКОВИМ

4 груднIMG_5789я 2013 року академічна громада університету зустрічалася з відомим письменником, сценаристом, журналістом, членом англійського Пен-клубу Андрієм Курковим. Його твори перекладені 36 мовами, за його сценаріями знято понад 20 документальних та художніх фільмів, а роман «Пікник на льоду» розійшовся в Україні тиражем у 150 тисяч примірників. Курков – один із двох письменників пострадянського простору, чиї книги потрапили в топ-десятку європейських бестселлерів  початку ХХІ ст.  Розмова видалася дуже щирою і доброзичливою, так як з’ясувалося, що автор за фахом теж є педагогом (закінчив Київський державний педагогічний інститут іноземних мов).

Андрій Юрійович розповів про свій творчий шлях, як почав писати ще у старших класах київської школи, працював редактором  журналу «Дніпро», потім на кіностудії О. Довженка. Своєю дотепністю та добрим гумором майстер красного слова буквально зачарував студентсько-викладацьку аудиторію і, насамкінець, обіцяв в одному з наступних романів написати про Кам’янець.

Ректор університету професор С.А. Копилов подякував письменнику за цікаву, змістовну зустріч і запросив завітати до нас у наступному році з новим романом.

Тетяна Левицька, директор студентського клубу.