НАШІ КОМАНДИ ЗНОВУ ПОПЕРЕДУ

12 грудня відбулась чвертьфінальна гра Подільської ліги КВН у якій взяли участь 12 команд:6 «Бонус», «Ляпас» (м. Тернопіль), «Опт. Розница. Бартер», «Хмельницький проспект», «Педагоги також люди», «Без 15 6», «Ми з 90-х» (м. Хмельницький), збірна податкового коледжу, «Ашыпка истории», «Just do it…», «Зважений і щасливі» та «Еники-Беники» (м. Кам’янець-Подільський). Головний приз чвертьфінальної гри був, безперечно, вихід у півфінал, а також сума у 1000 грн.

Отож, у півфінал пJust do itройшли команди «Ляпас», «Опт. Розница. Бартер», «Хмельницький проспект», «Педагоги також люди», «Ми з 90-х», «Ашыпка истории», «Just do it…» та «Зважений і щасливі». Грошовий приз розділили тернопільський «Ляпас» та наша команда з природничого факультету «Just do it…».

Приємно, що з-поміж восьми команд-півфіналістів дві – це команди нашої університетської ліги. Тож хай щастить нашим у півфіналі!