В УНІВЕРСИТЕТІ РОЗПОЧАЛИСЯ “ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ”

b5hUepCXxCc5 березня напередодні  200-річчя від дня народження Тараса  Шевченка в університеті відбувся літературно-мистецький захід «Шевченковими шляхами», у якому взяли участь члени «Клубу молодих поетів» та студентство університету. У теплій та затишній атмосфері молоді таланти з неабияким натхненням декламували вірші видатного українського письменника та розповідали про життєвий і творчий шлях Кобзаря.

Також учасниками заходу стали студенти-музиканти педагогічного факультету та славнозвісний дует «Собор» (художній керівник Микола Чайка). IMG_6331

Цього ж дня з ініціативи ректора університету Сергія Анатолійовича Копилова відбулося відкриття виставки вишитого одягу подолян, на якій представлені експонати з фонду навчально-наукової лабораторії університету.