НАШІ СТУДЕНТИ ПОКАЗАЛИ ВИСОКИЙ РІВЕНЬ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ ЗІ СТРИБКІВ НА БАТУТІ

1395741271_stribki-na-batutЗ 6 до 10 березня 2014 року у місті Шостка Сумської області проходив чемпіонат України зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці). У чемпіонаті взяли участь 12 команд із десяти областей України. Виступ студентів факультету фізичної культури К-ПНУ імені Івана Огієнка був результативним.

А саме: заслужений майстер спорту України, магістрант Віктор1395741460_stribki-na-batut1 Кифоренко виборов три золотих нагороди, майстер спорту України міжнародного класу, студент першого курсу Леонід Пантело посів друге та два третіх місця, майстер спорту України міжнародного класу, студентка третього курсу Катерина Баєва виборола перше та два других місця, майстер спорту України, студентка четвертого курсу Наталія Вітюк посіла третє місце. Підготовку  спортсменів здійснював заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії Володимир Марчук.