Архів за березня 12, 2014

«МИ ЧУЄМО ТЕБЕ, КОБЗАРЮ, КРІЗЬ СТОЛІТТЯ…»

Геній Тараса Григоровича Шевченка багатогранний. Він – великий художник світової слави, етнограф, філософ. Але найвеличнішим постає  зі своєї поезії, в якій він вилив на папір біль свого серця та душі за поневолений народ, за уярмлену Україну. У всьому світі шанують Шевченка як співця волі, гармонійного світу, де панують злагода, любов і справедливість. Голос поета гучно […]

“Доля. Муза. Слава” Тараса Шевченка

11112 березня 2014 року в актовій залі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся літературно-мистецький вечір “Доля. Муза. Слава” присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка. Захід було проведено зусиллями викладачів кафедри історії oU5o_DFck2sукраїнської літератури та компаративістики (Починок Людмила Іванівна, Третяк Людмила Володимирівна, Громик Лариса Іванівна, Джурбій Тетяна Олександрівна, Атаманчук Вікторія Петрівна, Щегельський Валерій Васильович) та студентів 1-3 і 5 курсів факультету української філології та журналістики.

Громик Л.І., заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи факультету української філології та журналістики