“Доля. Муза. Слава” Тараса Шевченка

11112 березня 2014 року в актовій залі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся літературно-мистецький вечір “Доля. Муза. Слава” присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка. Захід було проведено зусиллями викладачів кафедри історії oU5o_DFck2sукраїнської літератури та компаративістики (Починок Людмила Іванівна, Третяк Людмила Володимирівна, Громик Лариса Іванівна, Джурбій Тетяна Олександрівна, Атаманчук Вікторія Петрівна, Щегельський Валерій Васильович) та студентів 1-3 і 5 курсів факультету української філології та журналістики.

Громик Л.І., заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи факультету української філології та журналістики