Архів за березня 26, 2014

В УНІВЕРСИТЕТІ ВІДЗНАЧИЛИ 70-ТУ РІЧНИЦЮ ВИЗВОЛЕННЯ МІСТА ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

DC0FJexynQQ25 березня академічна громада університету взяла участь у низці заходів з нагоди 70-ї річниці визволення Кам’янця-Подільського від німецько-фашистських загарбників. На факультетах відбулися зустрічі з учасниками бойових дій, студенти та викладачі взяли участь у покладанні квітів до пам’ятників воїнам-визволителям та братських могил загиблих у цій страшній війні. Наступного дня з нагоди визначної дати на історичному факультеті було проведено науково-практичну конференцію.DSC_0098-1

Щорічне вшанування пам’яті тих, хто ціною власного життя визволяв наше місто від поневолювачів несе важливу функцію патріотичного виховання студентства, змушує кожного з нас берегти мир та спокій на рідній землі.

БОРОТЬБА ЗА СТИПЕНДІЮ «Завтра. UA»

2Вже шостий рік наш університет є партнером Загальнонаціональної стипендіальної програми з підтримки талановитої молоді «Завтра.UA». Для перемоги у цьому конкурсі студентам необхідно пройти чимало випробувань. Однак, «гра вартує свічок», адже переможці будуть отримувати щомісячні стипендії майже у 1 тис. грн. протягом одного року.

21 березня 2014 року розпочався останній, 3 тур конкурсу, до якого пробилися два наших студента – Король Лілія (факультет української філології та журналістики, науковий керівник – кандидат філологічних наук, доцент Атаманчук В.П.) та Марчук Олександр (історичний факультет, науковий керівник – кандидат історичних наук, доцент  Заводовський А.А.).

У 3-му турі на конкурсантів чекають очні змагання з соціальної адаптації та креативності, за якими спостерігатимуть досвідчені експерти з Києва. Буде оцінюватися особистісний потенціал учасників відповідно до переліку компетенцій, визначених Фондом. Оцінювання проводиться у форматі експрес-ассесмент-центру з використанням наступних методик: інтерв’ю, командні ігри, групові дискусії, письмові, усні вправи та тести, індивідуальні та групові завдання, а також модерації, фасилітації тощо. Відповідно до умов цьогорічного конкурсу   конкурс триватиме чотири години.

Академічна громада університету вірить у вас, Ліля та Олександр, і бажає вам остаточної перемоги!

“ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО БАЯНА І АКАРДЕОНА”

26 березня 2014 року у рамках ІІ Всеукраїнського фестивалю «День українського баяна і акордеона» у приміщені 34486961 хорового класу педагогічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся концерт, в якому взяли участь найкращі студенти-баяністи та акордеоністи нашого вишу, викладачі та вихованці дитячих музичних навчальних закладів міста та Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв. За час концерту у якісному та професійному виконання прозвучали твори вітчизняних та зарубіжних композиторів: В. Губанова, А. Білошицького, Г. Дініку, В. Зубицького, І. Ланга, М. Лисенка, Р. Гальяно, Є. Дербенка, Я. Олексіва, Г. Принчипе, А. П’яццолли, П. Сарасате,  М. Товпеко.