БОРОТЬБА ЗА СТИПЕНДІЮ «Завтра. UA»

2Вже шостий рік наш університет є партнером Загальнонаціональної стипендіальної програми з підтримки талановитої молоді «Завтра.UA». Для перемоги у цьому конкурсі студентам необхідно пройти чимало випробувань. Однак, «гра вартує свічок», адже переможці будуть отримувати щомісячні стипендії майже у 1 тис. грн. протягом одного року.

21 березня 2014 року розпочався останній, 3 тур конкурсу, до якого пробилися два наших студента – Король Лілія (факультет української філології та журналістики, науковий керівник – кандидат філологічних наук, доцент Атаманчук В.П.) та Марчук Олександр (історичний факультет, науковий керівник – кандидат історичних наук, доцент  Заводовський А.А.).

У 3-му турі на конкурсантів чекають очні змагання з соціальної адаптації та креативності, за якими спостерігатимуть досвідчені експерти з Києва. Буде оцінюватися особистісний потенціал учасників відповідно до переліку компетенцій, визначених Фондом. Оцінювання проводиться у форматі експрес-ассесмент-центру з використанням наступних методик: інтерв’ю, командні ігри, групові дискусії, письмові, усні вправи та тести, індивідуальні та групові завдання, а також модерації, фасилітації тощо. Відповідно до умов цьогорічного конкурсу   конкурс триватиме чотири години.

Академічна громада університету вірить у вас, Ліля та Олександр, і бажає вам остаточної перемоги!