“ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО БАЯНА І АКАРДЕОНА”

26 березня 2014 року у рамках ІІ Всеукраїнського фестивалю «День українського баяна і акордеона» у приміщені 34486961 хорового класу педагогічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся концерт, в якому взяли участь найкращі студенти-баяністи та акордеоністи нашого вишу, викладачі та вихованці дитячих музичних навчальних закладів міста та Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв. За час концерту у якісному та професійному виконання прозвучали твори вітчизняних та зарубіжних композиторів: В. Губанова, А. Білошицького, Г. Дініку, В. Зубицького, І. Ланга, М. Лисенка, Р. Гальяно, Є. Дербенка, Я. Олексіва, Г. Принчипе, А. П’яццолли, П. Сарасате,  М. Товпеко.