Архів за березня 29, 2014

УНІВЕРСИТЕТ ЗНОВУ ВІДКРИВАЄ ДВЕРІ

28 березня 2014 року в університеті було проведено День відкритих дверей. До нас у гості завітали старшокласники з різних шкіл міста та району. Майбутні абітурієнти та їх батьки ознайомились із спеціальностями та спеціалізаціями, за якими ведеться підготовка в університеті.

2З вітальним словом до абітурієнтів звернулись начальник управління освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Очеретянко В.І., начальник управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради Старченко С.В., та начальник районного відділу освіти Пронозюк О.В. Ректор університету професор Копилов С.А. у цікавій та жвавій формі розповів про славну історію нашого вишу, кращих випускників, спортивні та мистецькі здобутки теперішніх студентів. Про особливості вступної кампанії-2014 нашим гостям доповів відповідальний секретар приймальної комісії Лабунець В.М.

1Своєрідним подарунком для усіх присутніх став студентський концерт, який дав змогу майбутнім першокурсникам ознайомитись з веселим та цікавим студентським життям. Досить оригінально свої факультети представили Войціцька Катерина, Лемешов Денис, Центомірський  Валентин, Зубович Тетяна, Бурлак Олена, Бомок Тетяна, Блазій Артем, Маленкова Альона, команди університетської ліги КВН «Jast do it», «АшЫпка історії», «Еники-Беники», а також команда зі «Street Workout».

3Після концерту майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватися з деканами факультетів та їх заступниками.

Тетяна Левицька,

директор студентського клубу