Архів за квітня 4, 2014

ГУМОРИСТИЧНЕ ШОУ

3 квітня 12014 року в Кам’янці-Подільському відбулося гумористичне шоу «Наш Формат» з програмою «Не простоКВашиНо». Спеціальними гостями вечора стали переможці шоу «Розсміши коміка», резиденти «Бійцівського клубу», фіналісти Вищої Української ліги КВН команда «V.I.P» (м. Тернопіль). У шоу взяли участь і наші жартівники – команда КВН “Just do it” та гравці команди КВН «Наш формат» Інна Богатир, Радіон Прокопчук, Андрій Іванов та Артем Мартиросян.

Колодій В.А., заступник декана з виховної

та профорієнтаційної роботи природничого факультету

ПРИКРАСИ ДЛЯ ПАСХАЛЬНОГО ДЕРЕВА

Жодне свято не приносить стільки радості та душевної теплоти як Пасха. За християнською традицією Великдень – найвеличніше свято року, тому з ним пов’язана низка напрочуд цікавих народних звичаїв.

3 квітня 2014 року у приміщені ПК «Сатурн» пройшов майсте2р-клас з писанкарства, який, на запрошення педагога-організатора клубу Сніжани Дайнеги, провів завідувач навчально-наукової лабораторії етнології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Валерій Щегельський. Під час заходу усі присутні  мали змогу ознайомитись з історією, технологією виконання, звичаями і обрядами, пов’язаними з писанками. Під керівництвом майстра писанкарі-початківці власноруч виготовили писачки, розігріли віск, створювали орнаменти та втілювали свої ідеї у життя. По завершенню клопіткої однак такої цікавої роботи кожен уча1сник майстер-класу тримав у своїх руках власне творіння і щиро вірив у те, що вона принесе родині взаєморозуміння, чистоту почуттів, здоров’я та добробут.

Роботи дітей підліткових клубів «Сатурн», «Золоті Колеса», «Водограй» та «Шукач» прикрашатимуть Кам’янецьке  пасхальне дерево  (вул. Соборна).