Архів за квітня 23, 2014

ПРИРОДНИЧИЙ ФАКУЛЬТЕТ ОБРАВ СВОЮ МІС

23 квітня 2014 року природничий факультет засяяв від краси та грації, оскільки цього дня проходив конкурс «Міс природничого факультету».

rYbiZ-uMUN4У конкурсі взяло участь 6 красунь факультету: Мазур Вікторія, Ірина Вельма, Вікторія Галецька, Аліна Дячук, Вероніка Єленець і Тетяна Мовчун. Окрім своєї вроди конкурсантки демонстрували вміння представити себе, продемонструвати українську сорочку та вбранням, виготовлене з паперу, а також свої таланти.

Після тривалих дебатів журі визначило переможець: Ірина Вельма – «Міс природничого факультету», Мазур Вікторія – «1-ша віце-міс природничого факультету» та «Міс оригінальність»; Вікторія Галецька – «2-га віце-міс природничого факультету» та «Міс посмішка»; Аліна Дячук – «Міс елегантність»; Вероніка Єленець – «Міс чарівність»; Тетяна Мовчун – «Міс артистичність».

Ватро зазначити, що Тетяна Мовчун отримала ще нагороду у номінації «Міс глядацьких симпатій», оскільки перемогла у інтернет-голосуванні.

Колодій В.А., заступник декана з виховної

та профорієнтаційної роботи природничого факультету

ДЕНЬ ТВОЧОСТІ НА ПРИРОДНИЧОМУ

23 квітня – День творчості

Студенти природничого вміють не тільки гарно вчитись, жартувати, ходити в походи та експедиції. У нас є багато талантів. Ми вміємо співати й танцювати, ловити в об’єктиві фотоапарату незвичайне і прекрасне в світі природи, передавати цю красу в картинах та вишивках. Тому один із днів фестивалю присвятили нашим талантам. Вважаємо, що кожен, хто завітав у цей день на природничий, був приємно вражений розмаїттям українських вишитих сорочок, в яких прийшли на навчання студенти та викладачі факультету. У кожного в очах читалося одне – «Ми – це Україна!».

07

А розпочався День творчості з виставки фотографій «Наше довкілля та ми у нім». На стінах коридору першого поверху студенти усіх груп розмістили багато веселих фото. Були на них прекрасні квіти та дивовижні тварини, неповторні пейзажі рідного Поділля та всієї України. Але окрасою виставки стали фото із нами – студентами й викладачами природничого факультету. Тут можна було побачити, як змістовно та весело проходять пари, польові практики, посвяти першокурсників, екскурсії, експедиції, туристичні походи. І дуже приємно, що всюди за безтурботними студентами пильно стежать очі наших кураторів та викладачів-керівників практик, походів. А все тому, що природничий факультет – одна-єдина велика, міцна родина!!!

46Ще одним проявом творчих здібностей наших студентів та викладачів була виставка вишитих та намальованих картин, що проходила в актовій залі. І знову природа. На картинах – тюльпани, маки, лебеді – немов живі. І часточка рідного Кам’янця – фортеця, вишита бісером. Все це виготовлено руками студентів та викладачів природничого!

44Продовженням Дня творчості став конкурс «Красуня природничого». За звання найпрекраснішої боролись шість чарівних дівчат факультету з першого та другого курсів. Конкурсанток оцінювали в п’яти номінаціях.

Т. Зубович, А. Григораш, К. Чебан

«ОЛІМПІЙСЬКА НАДІЯ» УКРАЇНИ

23 квітня у столичному «Палаці спорту» відбулася щорічна церемонія нагородження «Герої спортивного року». Приємно відзначити, що у номінації «Олімпійська надія» перемогу здобула студентка IV курсу факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка майстер спорту України міжнародного класу з фехтування Аліна Комащук. Водночас спортсменка стала переможницею у номінації «Краща команда», якою була визнана команда шаблісток, […]