ПРИРОДНИЧИЙ ФАКУЛЬТЕТ ОБРАВ СВОЮ МІС

23 квітня 2014 року природничий факультет засяяв від краси та грації, оскільки цього дня проходив конкурс «Міс природничого факультету».

rYbiZ-uMUN4У конкурсі взяло участь 6 красунь факультету: Мазур Вікторія, Ірина Вельма, Вікторія Галецька, Аліна Дячук, Вероніка Єленець і Тетяна Мовчун. Окрім своєї вроди конкурсантки демонстрували вміння представити себе, продемонструвати українську сорочку та вбранням, виготовлене з паперу, а також свої таланти.

Після тривалих дебатів журі визначило переможець: Ірина Вельма – «Міс природничого факультету», Мазур Вікторія – «1-ша віце-міс природничого факультету» та «Міс оригінальність»; Вікторія Галецька – «2-га віце-міс природничого факультету» та «Міс посмішка»; Аліна Дячук – «Міс елегантність»; Вероніка Єленець – «Міс чарівність»; Тетяна Мовчун – «Міс артистичність».

Ватро зазначити, що Тетяна Мовчун отримала ще нагороду у номінації «Міс глядацьких симпатій», оскільки перемогла у інтернет-голосуванні.

Колодій В.А., заступник декана з виховної

та профорієнтаційної роботи природничого факультету