Архів за квітня 24, 2014

ДЕНЬ СОЛІДАРНОСТІ МОЛОДІ

Плануючи тиждень факультету, організатори неодноразово згадували проте, щ варт оприділити хочаб трохи уваги проблемам, які торкаються кожного: сьогодні в Україні багатодітей-сиріт; так склались обставини, що жителі Криму цілими сім’ями змушені залишати рідні домівки тощо.

Тому в міжнародний день солідарності молоді на природничому факультеті було вирішено організувати День благодійності. І розпочався він із веселої, трохи жартівливої акції «Подаруй посмішку дитині».До акції долучились усі бажаючі студенти та викладачі природничого й історичного факультетів!!! Кожен учасник отримав солоденький подарунок від організаторів.

30Після пар організатори «Природничий-fest» провели благодійний аукціон. Чого лише не виставляли третьокурсники! Залікову книжку (формату А2) із складеним іспитом з фізіології рослин, чарівну ручку, якою можна на «відмінно» списувати усі модульні та здавати іспити, квітку папороті, чисте повітря у повітряній кульці, набір шпор для екологів на всі випадки життя… Було виставлено на продаж робочий блокнот улюбленого куратора Б.В. Матвійчука, «фамільну брошку» Н.В. Казанішеної, перший спальний мішок (яким його уявляли студенти) нашого шанованого І.П. Касіяника, мишку від комп’ютера з кафедри географії та багато інших жартівливих лотів від студентів та викладачів.

29

Такий гарний, добрий день мав би мати гідне завершення. Веселою крапкою став конкурс «Показуха». Для тих, хто не знає, підкажемо: суть конкурсу полягає в тому, щоб, не використовуючи жодного слова, а лише музику, міміку, жести, показувати глядачам та командам-суперникам слова, фільми, казки тощо.

У конкурсі брали участь три команди: «Бігунки» (3 курс), «Магістри-пофігісти» (магістранти), «Веселі тітушки» (викладачі). Першим завданням передбачалось показати назву команди. Учасники розіграли цілі спектаклі із перевдяганням у відповідні костюми. У жартівливих презентаціях команд багато викладачів впізнали себе. Здається, це сподобалось не тільки студентам. І ніхто не образився!

31

Наступне завдання передбачало демонстрацію фрагменту казки. До цього завдання, очевидно, готувались дуже старанно. Команда «Бігунки» виконала «Різдвяну казку», добряче додавши до неї студентського життя під час сесії. Магістранти підійшли дуже серйозно до завдання і розіграли цілий спектакль «Коза-дереза».

А чого чекати від викладачів??? Неймовірно веселої, артистичної, неперевершеної казки «Буратіно». Якщо ви цього не бачили – уявити таке не зможете. Під режисурою професіонала – викладача кафедри географії та екології В.З. Миська. смішили глядачів поважний папа Карло і всюди сунучий носа Буратіно, хитра лисиця Аліса та її вірний кіт Базіліо, чемна Мальвіна і шановна черепаха Тартілла. За барвистим одягом і професійною грою не так вже й легко було впізнати наших таких поважних, серйозних і стриманих на парах викладачів. Веселий Буратіно усю казку шукав ключ від нового корпусу природничого факультету. І таки знайшов!!! Тож будемо сподіватись? На завершення казки викладачі виконали свій хіт, що вже давно став улюбленим для студентів – «Черепаха-аха»! Увесь зал весело підспівував героям «ПРИ-РОД-НИ-ЧИЙ»! Думаємо, не тільки ми тоді так сильно відчували, що природничий – це велика родина

32

Поки поважне журі намагалось об’єктивно розсудити місця, перед глядачами виступали наші соловейки О.Гончарук, Ю. Рогальчук, Т. Зубович. Ох і талановиті у нас дівчата!

Хто ж переміг у «Показусі»? Перше місце здобула команда 3 курсу, друге місце – команда викладачів, третє місце – команда магістрантів. Кожна команда отримала солодкий подарунок – торт.

І ще один день завершився, залишивши море незабутніх вражень та емоцій.

К. Бакшанська, С. Каправчук, Н. Кибалюк