ЗУСТРІЧ З ГЕРОЯМИ

26 квітня Україна вкотре відзначала трагічну річницю Чорнобильської катастрофи. На факультеті нас чекала  виставка плакатів «Чорнобиль у наших серцях», як нагадування про трагедію, яку ми не маємо права забувати.

27

Викладач кафедри географії та екології Т.В. Душанова прочитала для студентів 1 та 3 курсів цікаву лекцію про причини та наслідки Чорнобильської катастрофи. Для кращого сприйняття інформації Тетяна Віленівна підготувала для нас презентацію, що містила схеми, таблиці, фото з місця подій та фото з наслідками аварії – вродженими вадами людей. Хоч інформація і сприймалась із жахом, вона назавжди залишиться в нашій пам’яті та серцях, як і спомин про Чорнобиль.

Після пар в актовій залі відбулась зустріч із нашими героями – викладачами кафедри військової підготовки офіцерів запасу. До нас завітали учасник військових дій в Афганістані М.М. Нероба та учасник миротворчих акцій О.М. Єндрієвич.  Вони розповіли багато цікавого про кафедру. поділились своїми спогадами, думками та сподіваннями.

28

Навіть дівчата із неприхованим інтересом слухали про те, як розгортались події в Афганістані, як молоді юнаки, тільки закінчивши школу, потрапляли у вир війни. Не менш цікаво було слухати про те, як і скільки знешкоджено мін нашими відважними офіцерами. Хоч розповіді й були доступними, сповненими тонких жартів, легкого гумору, кожен зрозумів одне: війна – це руйнування і смерть, яких не можна допустити на рідній землі.

Життя триває. Ми віримо в краще. Ми маємо надію, що наша Україна буде заможною, щасливою, квітучою державою. І залежить це тільки від усіх нас. Від наших дій і взаєморозуміння.

В. Семенюк, Ю. Гаджула, Р. Товкайло