І ВІДКРИТИЙ ТУРНІР З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ «КАМ’ЯНЕЦЬКА ВЕСНА»

25-26 квітня 2014 року у спортивному залі центрального корпусу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся І відкритий турнір з настільного тенісу «Кам’янецька весна».

333У турнірі взяли участь найкращі тенісисти Кам’янця-Подільського, Хмельницького, Ярмолинців, Красилова, Хотина, Чернівців та Республіки Молдови. Змагались тенісисти у чотирьох категоріях: «Діти», «Жінки», «Аматори» та «Професіонали».

За результатами турніру призові місця здобули:

Категорія «Діти»
І місце – Чеснаковський Віталій (ПК «Шукач»).
ІІ місце – Пілявський Богдан (ПК «Шукач»).
ІІІ місце – Яковлєв Сергій (ПК «Водограй»).

Категорія «Жінки»
І місце – Махніцька Данієла (Респ. Молдова).
ІІ місце – Дуборез Юлія (К-ПНУ імені Івана. Огієнка).
ІІІ місце – Човган Сніжана (Індустріальний коледж).

Категорія «Аматори»
І місце – Невенгловський Олександр (К-П).
ІІ місце – Прокопов Віктор (К-П).
ІІІ місце – Гаджула Олексій (Чернівці).

Категорія «Професіонали»
І місце – Домбровський Андрій (К-П)
ІІ місце – Горбач Василь (К-П)
ІІІ місце – Алєксєєв Олександр (К-П)

2Турнір відбулося за підтримки міського відділу молоді та спорту (С.С. Кротік), факультету фізичного виховання К-ПНУ імені Івана Огієнка (М.С. Солопчук), кафедри спорту і спортивних ігор (О.О. Алєксєєв), асоціації настільного тенісу нашого міста (С.П.Степанков) та спонсорів: заклад харчування «Chicken HUT», піцерія «Мак-Смак», магазин спорттоварів«Магік+» та профком студентів, аспірантів і докторантів К-ПНУ імені Івана Огієнка (М.В.Моштак).

Фото: Ю. Горбач