ДЕНЬ ГЕРОЇВ

Уже не один місяць ми з тривогою слідкуємо за подіями, які тепер відбуваються в нашій державі. Не одна сльоза скотилась по щоці, коли переглядали повідомлення з Євромайдану. Для кожного близькими стали гасла «Слава Україні! Героям слава!», «Україна – понад усе!». Кожен щиро співчував родинам загиблих героїв.

25Коли ж, здавалось, що прагнення героїв Небесної сотні не були марними, що все вже закінчилось, розпочався Крим. Ми із завмиранням серця спостерігали за спробами українців відстояти соборність нашої Батьківщини. Разом із кримчанами пошепки повторювали «Крим – це Україна». Знаю, що кожен захоплювався героїзмом українських офіцерів у Криму. Але й там не обійшлось без жертв…

І сьогодні ми не можемо бути спокійними через події на сході нашої України. Проте, потрібно бути оптимістами. Ми віримо у краще. Саме в світлі останніх подій було вирішено один із днів «Природничий-fest» присвятити героям. Цього дня всі студенти та викладачі прикрасили свій одяг жовто-блакитними стрічками.

26

28 квітня для усіх студентів природничого факультету розпочався із покладання квітів до пам’ятників в знак вшанування пам’яті загиблих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, у роки Другої світової війни, війни в Афганістані та героїв Небесної сотні. Адже герої живуть, допоки живе пам’ять про них. Мабуть, кожна група в той день принесла квіти до меморіалу Небесній сотні біля міської адміністрації. Адже герої не побоялись висловити свою думку і національну позицію, ціною власного життя відстоювали честь нашої України, рідного народу. Такі люди заслуговують на пам’ять усього українського народу.

В. Семенюк, Ю. Гаджула, Р. Товкайло