«ТУМАЛТ» ВІДКРИВ ТУРИСТИЧНИЙ СЕЗОН

З 25 по 27 квітня 2014 рокув околицях с. Китайгород Кам’янецького району зібралося понад три десятки прибічників активного відпочинку. Причиною такого зібрання стало відкриття туристичного сезону, яке провели учасникигеографічного гуртка природничого факультету «ТУМАЛТ».

_2wqlSyNyIgУ заході взяли участьвипускники природничого факультету, а також достойна їм заміна –першокурсники. Задля надання молодому поколінню базових знань з туризму учасники гуртка провели туристичний квест. За час заходу першачки вчились орієнтуванню на місцевості, в’язанню вузлів, складанню спальних мішків, ну і найголовніше – вивчили туристичні пісні.

c9E76FaYMJgТакож для всіх бажаючих була натягнута крутопохила переправа, де кожен між спробувати себе в ролі досвідченого туриста. Ввечері, як справжні туристи, учасникита організатори збирались навколовогнища за смачною вечерею. У такій дружній атмосфері викладачі та випускники розповіли чимало цікавого зі свого туристичного досвіду.

gvRf4KnPFCA

По завершенню такого захоплюючого навчання студенти зазначили, що з нетерпінням чекатимуть на наступний туристичний виїзд, адже саме на природі відчуваєш усі принади життя без інтернету і телефону.

Лесі Казанцева,

головний редактор газети «ТУМАЛТ»