«МОСТИ ЄДНАННЯ» У КНИЗІ «РЕКОРДІВ УКРАЇНИ»

3 травня 2014 року у рамках відкриттятуристичного сезону у Кам’янці-Подільському відбулася мистецька акція «Травнева палітра», учасниками якої стали представникиміських закладів мистецької освіти.

йй Серед учасників були викладачі та студенти кафедри мистецьких дисциплін педагогічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Під час акції було встановлено справжній рекорд – створено найдовшу в Україні (1300 метрів – понад 4 тисяі малюнків) стріт-арт галерею «Мости єднання», яка об’єдналадва мости Старого та Нового Кам’янця над річкою Смотрич.

lbgkjУчасники рекорду отримали диплом, який підтверджує факт реєстрації досягнення, як рекорду України, і виступає свідченням загального визнання.

Левицька Тетяна, директор студентського клубу