ГУМОРИСТИЧНА БОРОТЬБА ЗА ЧЕМПІОНСЬКИЙ ТИТУЛ

21 травня в актовій залі університету аншлагом пройшла фінальна гра чемпіонату ліги Клубів Веселих і Найкмітливіших К-ПНУ імені Івана Огієнка.

IMG_6692У грі зустрілися чотири команди: «Ашыпка истории» (історичний факультет), «Justdoit» (природничий факультет), «Жовтий сніг» (факультет іноземної філології) та «Sevenbit» (фізико-математичний факультет).

IMG_6630Після двох конкурсів «Візитка» та «Домашнє завдання» переможцем чемпіонату стала команда «Ашыпка истории». Друге місце поділили «Justdoit» та «Sevenbit», а ось третє місце дісталося команді «Жовтий сніг».

IMG_6733Вітаємо переможців з чемпіонським званням та бажаємо їм блискучої перемоги у фіналі Подільської ліги КВН, який відбудеться 22 травня 2014 року.

Тетяна Левицька, директо студентського клубу