Презентація Програми стажування у Верховній Раді України

IMG_657421 травня в актовій залі головного корпусу нашого університету відбулася презентація Програми стажування у Верховній Раді України. Член Асоціації випускників Програми стажування у ВР та ЦОВВ ГО «Ліги інтернів», помічник-консультант народного депутата України Катерина Садохіна надала студентам вичерпну інформацію про зазначену програму та поділилася власним досвідом стажування.IMG_6587Під час зустрічі студенти мали змогу поспілкуватися з Володимиром Крижанівським – першим Надзвичайним і Повноважним Послом України в Російській Федерації, народним депутатом України першого скликання, автором і упорядником низки посібників про законотворчість.У своїй промові Володимир Крижанівський закликав студентів спробувати свої сили у стажуванні, оскільки це великий досвід і можливість поспілкуватись з відомими політиками України і не тільки. IMG_6581Наприкінці зустрічі гості університету зазначили, що спілкування зі студентством Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка було досить цікавим, побажали пройти усі відбіркові тури програми та гідно представити свій виш під час стажування.