Архів за травня 22, 2014

ВЕСЕЛІ І НАЙКМІТЛИВІШІ УНІВЕРСИТЕТУ ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГУ У ПОДІЛЬСЬКІЙ ЛІЗІ КВН

Ut_b2tWgA6o

22 травня в Кам’янці-Подільському відбулася фінальна гра Подільської ліги КВН. У фіналі зустрілися команди «Just do it…», «АшЫпка истории», «Зважені та щасливі» (м. Кам’янець-Подільський), «Ми із 90-х», «Педагоги тоже люди», «Хмельницький проспект» (м. Хмельницький), а також «Ляпас» (м. Тернопіль). Приємно зазначити, що серед фіналістів Подільської ліги опинилися дві університетські команди «Just do it…» та «АшЫпка истории».

За підсумками гри перемогу розділили команди «АшЫпка истории» та «Ми із 90-х».

ПРИРОДНИЧИЙ FEST

З 22 по 30 квітня на природничому факультеті тривали святкові дні. За ініціативи студентів-третьокурсників було започатковано тиждень факультету – фестиваль гумору, жартів, розваг і добрих справ – «Природничий-fest». Розпочалося святкове дійство з урочистого відкриття, під час якого з вітальним словом виступили декан природничого факультету М.Д. Матвєєв та завідувачі кафедр П.Д.Плахтій і Л.Г.Любінська. Присутніх ознайомили з програмою святкового тижня та запланованими заходами.

1

Організатори не випадково обрали саме 22 квітня для початку святкувань. Адже в цей день за рішенням Організації Об’єднаних Націй увесь світ відзначає Всесвітній день Землі. Тож давайте очима студентів та викладачів побачимо те, що відбувалось на нашому факультеті впродовж свята «Природничий-fest».0122 квітня – День здоров’я

Ми повертались зі своїх домівок після святкування Великодня, наївшись досхочу домашніх ковбас, крашанок, солодкої паски. Свято розпочалось відразу, тільки-но ми ступили на поріг навчального корпусу. Студентів та викладачів під музичний супровід зустрічали «лікарі» в білих халатах (студенти біологи та географи 31-БГ та 32-ГБ груп), розповідали про здоровий спосіб життя та годували вітамінками. Після церемонії впускали до аудиторій. По коридорах і на дверях аудиторій завбачливі організатори розмістили плакати на тему «Бережи здоров’я замолоду» про шкідливість тютюнопаління, наркотиків, алкоголю, про вплив екологічних проблем на здоров’я населення, про значення збалансованого харчування тощо.

03

Але й на цьому організатори не зупинились! Під час кожної перерви наш «лікар» та його «медсестри» весело проводили акцію «Цукерку – на цигарку!!!». Вони пояснювали хлопцям, що вийшли на «перекур», чому шкідливо палити. За кожну цигарку, від якої відмовлялись наші хлопці, вони отримували по солодкій цукерці!!!

05

А дівчата-організатори в рамках акції «Віддай перевагу домашній випічці» весело запрошували на ярмарку солодощів, що презентувалась під час перерв в актовій залі.

02

На завершення Дня здоров’я дівчата захотіли визначити найсильніших хлопців природничого факультету і провели змагання з армреслінгу. Треті місця в своїх вагових категоріях вибороли Б. Пічкур (43-ГБ група) та А. Пахуляк (13-Ек група). Другі місця здобули К. Ярема (43-ГБ група) та В. Воронецький (51-БГ група).  А. Пахолків (43-ГБ група) та Р. Кордон (32-ГБ група) вибороли перші місця і шалені оплески захоплених дівчат.

Т. Зубович, А. Григораш, К. Чебан