ПРИРОДНИЧИЙ FEST

З 22 по 30 квітня на природничому факультеті тривали святкові дні. За ініціативи студентів-третьокурсників було започатковано тиждень факультету – фестиваль гумору, жартів, розваг і добрих справ – «Природничий-fest». Розпочалося святкове дійство з урочистого відкриття, під час якого з вітальним словом виступили декан природничого факультету М.Д. Матвєєв та завідувачі кафедр П.Д.Плахтій і Л.Г.Любінська. Присутніх ознайомили з програмою святкового тижня та запланованими заходами.

1

Організатори не випадково обрали саме 22 квітня для початку святкувань. Адже в цей день за рішенням Організації Об’єднаних Націй увесь світ відзначає Всесвітній день Землі. Тож давайте очима студентів та викладачів побачимо те, що відбувалось на нашому факультеті впродовж свята «Природничий-fest».0122 квітня – День здоров’я

Ми повертались зі своїх домівок після святкування Великодня, наївшись досхочу домашніх ковбас, крашанок, солодкої паски. Свято розпочалось відразу, тільки-но ми ступили на поріг навчального корпусу. Студентів та викладачів під музичний супровід зустрічали «лікарі» в білих халатах (студенти біологи та географи 31-БГ та 32-ГБ груп), розповідали про здоровий спосіб життя та годували вітамінками. Після церемонії впускали до аудиторій. По коридорах і на дверях аудиторій завбачливі організатори розмістили плакати на тему «Бережи здоров’я замолоду» про шкідливість тютюнопаління, наркотиків, алкоголю, про вплив екологічних проблем на здоров’я населення, про значення збалансованого харчування тощо.

03

Але й на цьому організатори не зупинились! Під час кожної перерви наш «лікар» та його «медсестри» весело проводили акцію «Цукерку – на цигарку!!!». Вони пояснювали хлопцям, що вийшли на «перекур», чому шкідливо палити. За кожну цигарку, від якої відмовлялись наші хлопці, вони отримували по солодкій цукерці!!!

05

А дівчата-організатори в рамках акції «Віддай перевагу домашній випічці» весело запрошували на ярмарку солодощів, що презентувалась під час перерв в актовій залі.

02

На завершення Дня здоров’я дівчата захотіли визначити найсильніших хлопців природничого факультету і провели змагання з армреслінгу. Треті місця в своїх вагових категоріях вибороли Б. Пічкур (43-ГБ група) та А. Пахуляк (13-Ек група). Другі місця здобули К. Ярема (43-ГБ група) та В. Воронецький (51-БГ група).  А. Пахолків (43-ГБ група) та Р. Кордон (32-ГБ група) вибороли перші місця і шалені оплески захоплених дівчат.

Т. Зубович, А. Григораш, К. Чебан