Архів за травня 28, 2014

“КРАСА УНІВЕРСИТЕТУ – 2014”

x_a41cbb2d

28 травня відбувся довгоочікуваний конкурс краси та грації «Краса університету – 2014». За корону переможниці змагались найкращі представниці дев’яти факультетів нашого університету: БОМОК Тетяна (факультет української філології та журналістики), БРАТЕНКО Анна (фізико-математичний факультет), ВЕЛЬМА Ірина (природничий факультет), ЖОВНІР Сніжана (факультет фізичної культури), ЛОЗОВСЬКА Марія (факультет корекційної та соціальної педагогіки і психології), ПЕЛЕХАЦЬКА Тетяна (історичний факультет), РУЖИЦЬКА Анастасія (факультет іноземної філології), ХЛЄВНА Росіна (економічний факультет) та ЯРЕМОВА Ольга (педагогічний факультет).

Цього року глядачам випала чудова нагода потрапити у чарівну казку та зустрітися з казковими принцесами. Адже саме у таких образах постали перед глядачами конкурсантки на першому конкурсі «ВІЗИТКА». Попелюшка, Дюймовочка, Аріель, Покахонтас, Снігова Королева, Бель, Білосніжка, принцеса Лебідь та східна красуня Жасмин одразу ж полонили своєю красою серця присутніх.

xUdB_MpARP4У наступному конкурсі «ДЖИНСОВА КОЛЕКЦІЯ» дівчата змінили казкове вбрання на джинси та довели, що навіть у повсякденному одязі мають неперевершений вигляд.

У конкурсі «МІЙ ТАЛАНТ» красуні довели, що вони не тільки вродливі, але й талановиті. Хореографічні21 здібності продемонстрували Ружицька Анастасія і Пелехацька Тетяна, вокальні – Жовнір Сніжана, ораторські – Хлєвна Росіна, акторські – Бомок Тетяна, Яремова Ольга та Вельма Ірина вразили живописом, Лозовська Марія заворожила усіх грою на флейті, а ось Братенко Анна порадувала оригінальним номерам «Вперед у минуле», в якому показала себе гарною акторкою і талановитим музикантом.

Справжнім випробуванням на фантазію та винахідливість став конкурс «АВАНГАРД», на якому дівчата з’явилися в ексклюзивних сукнях, виготовлених з найрізноманітнішого матеріалу: дисків, фольги, гофрованого паперу і навіть сухих гілок. Найяскравішими виявилися моделі «Інформаційний бум» Братенко Анни – сукня, виготовлена зі сторінок глянцевих журналів, «Привид опери» Бомок Тетяни – сукня, виготовлена з газет та гофрованого паперу та «Білий креатив» Хлєвної Росіни – сукня, виготовлена з гумових рукавичок.

HBHQIndQah8Завершальним був конкурс «ВЕЧІРНІЙ БАЛ», на який студентки з’явились у вишуканих вечірніх сукнях у супроводі галантних кавалерів.

За результатами конкурсу, головний титул «Краса університету – 2014» отримала Братенко Анна, «Першою віце-міс» стала Яремова Ольга, а звання «Другої віце-міс» розділили Бомок Тетяна і Ружицька Анастасія.63Без титулу та подарунків не залишилася жодна з конкурсанток. У номінаціях «Міс Грація» перемогла Жовнір Сніжана, «Міс Ніжність» – Пелехацька Тетяна, «Міс Привабливість» – Лозовська Марія, «Міс Чарівність» – Хлєвна Росіна, «Міс Елегантність» – Вельма Ірина. Кожна красуня отримала корону, квіти і подарунки від профкому університету.

h8mACm5FsWo
Ще більш яскравим цей вечір став завдяки танцювальному колективу «АПЕЛЬСИН» (керівник Пащенко А.М.), вихованцям вокальної студії «НОВЕ ТИСЯЧОЛІТТЯ» (керівник Ситник П.О.) та ведучим конкурсу Ясинецькій Анастасії і Терещенко Артему.