Архів за травня 29, 2014

СТУДЕНТИ ОБРАЛИ НОВОГО СПІКЕРА СЕНАТУ

29 травня 2014 року в університеті відбулася звітно-виборна конференція студентського самоврядування університету.DSC_3943 На захід були запрошені керівник відділу навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти А.А. Заводовський та голова профкому студентів, аспірантів і докторанів М.В.Моштак.

Першим на порядку денному було розглянуто звіт про роботу студентського сенату за 2013-2014 навчальний рік.

Слово для звітної доповіді було надано спікеру студентського сенату М.Хованцю. Другим питанням було обрання нового спікера студентського сенату. Кандидатом на цю посаду став студент 4 курсу історичного факультету Володимир Слідзюк. Варто зазначити, що Володимир вже має досвід у роботі студентського самоврядування, оскільки починаючи з першого року навчання входить до однієї з ланок клубу з охорони і підтримання правопорядку «Сапсан», впродовж останніх двох років перебував на посаді голови студентської ради гуртожитку №4, у 2014 році під час революційних подій був обраний голово страйкового комітету університету.

DSC_3935У своєму слові до делегатів звітно-виборної конференції В.Слідзюк підняв актуальні для студентства проблеми дозвілля, наукової діяльності, оздоровлення студентів тощо. Особливу увагу він надав безпеці студентів. За словами Володимира «військова агресія не залишила осторонь жодного з нас, тому потрібно об`єднуватись, організовуватись, співпрацювати задля захисту та безпеки».

За результатами голосування Володимир Слідзюк був обраний на посаду спікера студентського сенату університету.

Олеся Журба, писар студентського сенату