Архів за червня 5, 2014

ЗА КУЛІСАМИ “КРАСИ УНІВЕРСИТЕТУ”

Краса врятує світ!Так, але якщо паніка її не доб’є! З такими «оптимістичними» думками я готувалася до конкурсу «Краса університету – 2014». І може так і було б, якби не міцна підтримка та настанови директора студентського клубу Левицької Тетяни та хореографа Мельник Катерини, які кожного разу запевняли нас, що все вдасться і змушували усміхатися не лише за для конкурсу, але й для хорошого настрою.

Численні репетиції, навчання в університеті, підготовка – це все давалося в знаки, але як то кажуть: «Важко в навчанні – легко в бою». Тому вихід на сцену коледжу ПДАТУ вже був для нас не таким страшним.

PSKDo0CK_KwЗвичайно про конкурс можна послухати багато чудових відгуків: організація, розважальні номери, постановки тощо. Однак, я вважаю, що найцікавіше було за кулісами, де можна було розгледіти зграйку принцес, які метушилися і у сотий раз перепитували: «А я точно нормально виступила?». Авжеж все це жарти! Конкурс пройшов чудово, усі задоволені хтось більше, а хтось менше, але можу з упевненістю сказати, що інколи сумую за репетиціями, які з’їли нашим керівникам чимало нервів поки добились бажаного результату. Дівчата були всі дружніми і привітними, не зважаючи на те, що всі ми були суперницями. Кожна з них залишила певний слід і хороший спогад, який закарбувався у пам’яті і про конкурс та університет загалом.

Ось і перегорнуто ще одну світлу і креативну сторінку студентського життя, що дала змогу випробувати себе, оцінити здібності і надала поштовху для ще завзятішої праці та руху вперед.

Тетяна Бомок, студентка факультету української філології

та журналістики

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ ЗУСТРІЛА НАШИХ СТУДЕНТІВ!

brytaniya_03

У рамках академічного обміну деканом факультету іноземної філології Кам’янець-Подільського університету імені Івана Огієнка А.І. Миколайчук була організована поїздка 10 студентів-першокурсників факультету до Великої Британії з метою вивчення соціокультурних аспектів сучасної англійської мови в британському коледжі Барі Сент Едманс, який співпрацює з Кембриджським університетом.

brytaniya_01

Студенти гарно себе зарекомендували та отримали міжнародні сертифікати рівня володіння англійською мовою B2 та С1. У результаті двосторонньої угоди з британською стороною досягнуто домовленості про стажування студентів факультету в англійському коледжі в літній період. Наразі йде відбір перших претендентів, який включає як он-лайн-тестування, так і скайп-співбесіду.

Наталія Дворницька, заступник декана факультету
іноземної філології з виховної та профорієнтаційної роботи