ЗА КУЛІСАМИ “КРАСИ УНІВЕРСИТЕТУ”

Краса врятує світ!Так, але якщо паніка її не доб’є! З такими «оптимістичними» думками я готувалася до конкурсу «Краса університету – 2014». І може так і було б, якби не міцна підтримка та настанови директора студентського клубу Левицької Тетяни та хореографа Мельник Катерини, які кожного разу запевняли нас, що все вдасться і змушували усміхатися не лише за для конкурсу, але й для хорошого настрою.

Численні репетиції, навчання в університеті, підготовка – це все давалося в знаки, але як то кажуть: «Важко в навчанні – легко в бою». Тому вихід на сцену коледжу ПДАТУ вже був для нас не таким страшним.

PSKDo0CK_KwЗвичайно про конкурс можна послухати багато чудових відгуків: організація, розважальні номери, постановки тощо. Однак, я вважаю, що найцікавіше було за кулісами, де можна було розгледіти зграйку принцес, які метушилися і у сотий раз перепитували: «А я точно нормально виступила?». Авжеж все це жарти! Конкурс пройшов чудово, усі задоволені хтось більше, а хтось менше, але можу з упевненістю сказати, що інколи сумую за репетиціями, які з’їли нашим керівникам чимало нервів поки добились бажаного результату. Дівчата були всі дружніми і привітними, не зважаючи на те, що всі ми були суперницями. Кожна з них залишила певний слід і хороший спогад, який закарбувався у пам’яті і про конкурс та університет загалом.

Ось і перегорнуто ще одну світлу і креативну сторінку студентського життя, що дала змогу випробувати себе, оцінити здібності і надала поштовху для ще завзятішої праці та руху вперед.

Тетяна Бомок, студентка факультету української філології

та журналістики