Студреспубліка-2014: єдина надія для майбутнього України

23-26 серпня 2014р. на узбережжі Чорного моря у ДТ «Космос» (Миколаївська обл., Березанський р-н, курорт Рибаківка) зустрічайте фінал XVI Студреспубліки у новому форматі – більше змісту, менше розваг. Ситуація в країні змушує нас не просто, як всі навколо, аналізувати чому саме так відбулося та шукати винних, але думати над тим, якою ж саме повинна бути: «Модель України в умовах нового світового порядку» [+ відео].

У рамках проведення ОДГ в учасників Студреспубліки є можливість побути кимось особливим, незвичним, тим, ким у реальному житті можливо ніколи не доведеться бути. І важливо, що цього року гра буде не просто грою, а майданчиком, де ви зможете раціональні речі говорити сміливо та відкрито, по-справжньому, аналізувати причини та шукати реальні шляхи до миру та соборності України.

Увага! Для того, щоб стати справжнім і повноцінним громадянином держави під назвою «Студентська республіка» потрібно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію http://studrespublika.com/news/text_news.php?id=2671