Архів за вересня 12, 2014

У ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ АБІТУРІЄНТИ ЗМАГАЛИСЯ З ПЕРШОКУРСНИКАМИ

IMG_682212 вересня 2014 року в університеті відбувся День відкритих дверей. До нас у гості завітало кілька сотень старшокласників з різних шкіл міста та району, які мали нагоду ознайомитись зі структурою нашого університету. Перед абітурієнтами та їх батьками виступили проректор з наукової роботи університету, доктор фізико-математичних наук, професор, І.М. Конет, начальник відділу активної підтримки безробітних Н.В. Семенюк та декани факультетів.

IMG_6740

Представники студентського самоврядування О.Броншвагер,  А. Вардинська та В. Беник розповіли своїм майбутнім побратимам про цікаве студентське життя, спортивні та мистецькі здобутки студентів, секції, клуби за інтересами тощо.

Після офіційної частини розпочалося найцікавіше – Міський турнір з інтелектуальної гри «Брейн-ринг» серед юніорів.

111Турнір був надзвичайно захопливим, адже його вів справжній професіонал своєї справи капітан команди з брейн-рингу нашого навчального закладу у 89-91 роках, ведучий та організатор міських ігор з брейн-рингу 91-93 років, кандидат історичних наук, доцент, керівник відділу навчально-виховної та гуманітарної освіти А.А. Заводовський.

IMG_6779IMG_6808

За перемогу боролося 10 команд: команди старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів міста «Ерудит» (ЗОШ №14), «Патріоти», «Ліцеїст» (ліцей №18), «The best» (ЗОШ №15) та команди першокурсників нашого університету «Подільський природничий» (природничий факультет), «Політик» і «Nota bene» (історичний факультет), «Степератор» (факультет іноземної філології), «Хом’ячки» (фізико-математичний факультет) та «Fox ПП» (факультет КСПП).

IMG_6813

У перервах між напруженими поєдинками, для гравців та їх уболівальників, звучали вокальні композиції у виконанні талановитих студентів нашого університету, вихованців вокальної студії «Нове тисячоліття» (керівник Ситник П.О.) Гордієнко І., Маленкової А., Савіцької О., Блазія А., Гнатенко Л. та Бурлак О.

333Отож, до наступної гри міського турніру з інтелектуальної гри «Брейн-ринг» серед юніорів увійшло п’ять команд – «Патріоти», «Ліцеїст», «Nota bene», «Степератор» та «Fox ПП».

Тетяна Левицька,  директор студентського клубу

КВЕСТ. РАЗОМ – МИ СИЛА

j3KdFg2yd5812 вересня в Кам’янець-Подільському університеті імені Івана Огієнка, а саме на факультеті корекційної і соціальної педагогіки та психології, відбувся квест. Головна мета якого – ознайомити студентів-першокурсників із нашими факультетами і старовинним містом.

З початком нового навчального року, в нас з’явилась ідея, як цікаво і швидко познайомити всіх студентів між собою та відкрити для них красу нашого міста. Для цього було організовано квест, в якому приймало участь 5 команд.

7thn1OajsDQВідкрив квест декан нашого факультету Віталій Іванович Співак. З умовами змагань учасників ознайомив активний громадський діяч і організатор різних спортивних змагань Дмитро Бойко. І ось команди на старті, кожна отримала конверт із завданнями. Свою подорож учасники розпочали зі старого міста. Завдання були нелегкими. Щоб знайти на них відповідь, потрібна була активність кожного учасника. Не дивлячись на втому, учасники після завершення гри з великим захопленням розповідали про завдання і пригоди, які траплялись на їхньому шляху. Кожній команді вручили грамоти. Та головне – це гарний настрій, фото і спогади.

I1hcmPg4q5AСвоїми враженнями з нами поділилася одна з учасниць квесту Вероніка Сирота, студентка 13 групи: «Я, як учасник квесту, дуже вдячна організаторам. Адже було весело, було безліч цікавих завдань та ребусів. Наша група дуже здружилась, ближче познайомилися між собою. Тепер ми знаємо, де розташовані пам’ятні місця Кам`янця-Подільського».

q-_XLSdHDiwДякуємо за підтримку профкому САД університету, а особливо активістам профбюро нашого факультету. Окрему подяку висловлюємо деканату факультету, співорганізатору Дмитру Бойко  та агентам-волонтерам: Вікторії Нагорній, Лілії Варварук, Тетяні Валько, Олександрі Коцар.

Олена Прудивус, студентка IV курсу факультету
корекційної і соціальної педагогіки та психології.