Архів за вересня 14, 2014

АКЦІЯ Ice Bucket Challenge НА ЕКОНОМІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Ice Bucket Challenge (інша назва –  ALS Ice Bucket Challenge) – це кампанія, спрямована на благодійництво, сенс якої полягає в обливанні себе відром крижаної води. Мета – отримати кошти в фонд з вивчення аміотрофічного бічного склерозу. Флешмоб набрав популярність у соціальних мережах у серпні 2014 року. В Україні став популярним в останній декаді серпня (з 20-х чисел).

За правилами, учасник, що облив себе відром крижаної води, має право кинути виклик ще трьом учасникам. Впродовж 24 годин вони повинні зробити те ж саме. У разі відмови від участі в акції людина повинна внести пожертвування в доброчинний фонд в розмірі $100, в разі прийняття – сума складає всього $10.

Ice-Bucket-Challenge_02

У нашій країні ця акція набула дещо іншого характеру – це збір коштів, які будуть направлені в зону АТО. Правила залишаються ті ж самі, але пожертвування здійснюються не в доларах, а в гривнях. Ice Bucket Challenge прокотився найбільшими містами: Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Дрогобич, Київ та ін.
Не залишили поза увагою цей флешмоб і студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Зокрема, студенти економічного факультету напряму підготовки «Туризм» взяли активну участь в акції та зібрали кошти, які найближчим часом будуть передані учасникам АТО.

Богдана Опря, старший викладач
кафедри туризму та економічної теорії