НЕЗАБУТНЯ ПОДОРОЖ НА КАТЕРІ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

19 вересня студенти-активісти нашого університету зустрілися з представниками ректорату та профспілки. Однак, цього разу зустріч відбулася не у конференц-залі, а на катері. Організувавши безкоштовну подорож річкою Дністер,  ректорат і профспілка надали студентам унікальну можливість чудово провести свій вільний час.

LYH03cTE19kГарний відпочинок обіцяли не тільки сонячна погода, а й те, що у поїздку, яку очолили керівник відділу навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти А.А. Заводовський та голова профкому студентів, аспірантів і докторантів М.В.Моштак вирушили найкращі представники усіх факультетів. Для кожної людини важливо правильно відпочивати, адже саме тоді організм відновлює запас сил та стирає із пам’яті ввесь негатив.

LxW43v1cMU0Двогодинна подорож легендарною річкою Дністер, тамтешні краєвиди, веселі пісні та запальні танці подарували незабутні враження та емоції, цікаві розмови, нові знайомства, і навіть… кохання. Належний relax забезпечували народні та патріотичні пісні у виконанні нашої веселої студентсько-викладацької компанії.

VZCZJFWNQm8З упевненістю скажу, що головної мети зустрічі було досягнуто – усі учасники залишилися задоволеними та отримали величезний заряд енергії для нових наукових і творчих звершень. Про це свідчать репліки, які лунали під час повернення додому. рмр Зокрема, голова студентського самоврядування факультету іноземної філології Олеся Журба, зазначила: «мені найбільше сподобалося те, що усі були невимушеними та щирими, а також справили враження неймовірні осінні краєвиди, якими просто неможливо було намилуватись!».

logo1На мою думку, про «золоті студентські роки» повинні нагадувати не лише аудиторії, бібліотеки та іспити, але й  корисний відпочинок у колі друзів та однодумців. Переконаний, що ця пригода набагато років закарбується  у пам’яті кожного.

GVNTtul03wk

Дякуємо організаторам за незабутні враження і з нетерпінням чекаємо на нові подібні зустрічі.

Олександр Марчук, студент V курсу
історичного факультету