СТУДЕНТИ ЗУСТРІЛИСЯ З ВІЦЕ-КОНСУЛОМ СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ АМЕРИКИ

IMG_6831

19 вересня в університеті відбулася зустріч з віце-консулом Сполучених Штатів Америки Джоном Саррафом. Під час зустрічі Пан Сарраф розповів про диверсифікаційну візову лотерею «Green Card» та студентську програму обміну «Summer Work and Travel».

IMG_6838

Поспілкуватись з американським дипломатом виявило бажання чимало студентів нашого університету, адже для них це була чудова нагода не лише отримати вичерпну інформацію про зазначені програми, але й поспілкуватись з носієм англійської мови.

IMG_6839

Найбільше питань стосувалося процедури обрання переможців. Віце-консул пояснив, що шанси отримати «Green Card» у всіх рівні, адже вибір проводиться комп’ютером за принципом лотереї.

IMG_6854

Пан Сарраф розповів і про переваги, які отримує переможець: «Виграючи «Green Card» ви отримаєте можливість проживати та працювати в США, а також надалі одержувати пенсію. Крім того, перебуваючи на території США з «Green Card» певну кількість років, яка визначена службою еміграції та натуралізації Сполучених Штатів, ви маєте право скласти іспит на отримання громадянства».

IMG_6868

Після закінчення зустрічі пан Сарраф відповів на запитання аудиторії, подякував за гостинний прийом і обговорив плани майбутньої співпраці з нашим університетом.