Архів за вересня 20, 2014

СТУДЕНТИ ЗДОБУЛИ ЗОЛОТО І СРІБЛО

З 14 по 20 вересня 2014 року у м. Коломия проходив чемпіонат України з класичного пауерліфтингу. Чемпіонкою стала студентка ІІІ курсу історичного факультету Тетяна Шлопко, яка встановила чотири національні рекорди. Срібною призеркою стала студентка ІІ курсу факультету фізичної культури Єва Мак.

Вадим Воронецький,
директор спортивного клубу

УКРАЇНУ НА ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГРАХ-2016 ПЕРДСТАВЛЯТИМЕ НАШ СТУДЕНТ

225bd703c39796e43a8f052aea7f9d3fЗ 8 по 20 вересня 2014 року у м. Гранада (Іспанія) проходив чемпіонат світу з кульової стрільби. У складі збірної України виступили студенти нашого університету, майстри спорту України міжнародного класу Сергій Куліш та Олексій Хабаров.

За результатами чемпіонату Сергій Куліш посів IV, а Олексій Хабаров – XII місце. Приємною новиною є те, що Сергій Куліш виборов ліцензію на Олімпійські ігри 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

Олександр Коваль, викладач
кафедри фізичного виховання