«ШКОЛА ВИЖИВАННЯ» ДЛЯ СТУДЕНТІВ

IMG_689524 вересня 2014 року з метою підготовки студентів до можливих дій в зоні виникнення надзвичайної ситуації військового характеру в університеті розпочала роботу «Школа виживання».

Упродовж двох днів зі студентами працювали справжні фахівці своєї справи: капітан цивільного захисту 2-го Державного пожежно-рятувальIMG_6900ного загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Шиманський В.О., інструктори центру розмінування старший лейтенант Ткач В.О., майор Романович А.В., фахівці з управління охорони здоров’я та психологи центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді.

Підчас навчання у «ШIMG_6928колі виживання» студенти здобули необхідні знання та навички:  дізналися, як діяти в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру, як подолати  психологічні проблеми у кризових умовах, як поводитися з вибухонебезпечними предметами, а також, як надавати першу медичну допомогу.