ПІДСУМКИ “ТИЖНЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ”

tyzhden_033 жовтня 2014 р. в конференц-залі головного корпусу університету відбулося пленарне засідання конференції, участь в якому взяли представники різних наукових та спортивних організацій ВНЗ України та з-за кордону, а саме: Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, факультет фізичної культури, факультет фізичної культури і спорту Придністровського Держаного Університету імені Тараса Григоровича Шевченка (м. Тирасполь, Придністровська Молдавська республіка), Національна академія педагогічних наук України, Науково-дослідний інститут проблем виховання, лабораторія фізичного розвитку (м. Київ), Національний університет фізичного виховання і спорту України (м. Київ), Інститут фізичного виховання та спорту Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (м. Київ), факультет підготовки кадрів спеціальних підрозділів Національної академії внутрішніх справ (м. Київ), Академія наук національного прогресу (м. Київ), Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі (м. Київ), Харківський національний університет імені Григорія Савича Сковороди (м. Харків), Запорізький національний університет (м. Запоріжжя), факультет корекційної та соціальної педагогіки і психології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Федерація пауерліфтигну України (м. Київ), Кам’янець-Подільська міська рада, управління освіти і науки (м. Кам’янець-Подільський), Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ), Кафедральний собор св. Олександра Невського (м. Кам’янець-Подільський), загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів №12 і №13 (м. Кам’янець-Подільський), Кам’янець-Подільський навчальtyzhden_04но-виховний комплекс № 17 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням інформатики та ліцею, Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс №3 у складі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та ліцею, ліцей № 18 (м. Кам’янець-Подільський), фітнес-центр «Нова-Будова» (м. Кам’янець-Подільський), Кам’янець-Подільська міська поліклініка №1, Кам’янець-Подільське медичне училище, спортивно-оздоровчий комплекс «СВ» (м. Хмельницький) тощо.

Розпочала роботу конференція о 8.00 год. з проведення інформаційно-пізнавальної акції «Наш вибір – здоровий спосіб життя» викладачами та студентами медичного училища, представниками громадських організацій та студентами Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на І поверсі у фойє центрального корпусу університету . Тривала акція до 12.00 год. і нею було охоплено більше 350 студентів.

По закінченню пленарного засідання для учасників конференції та студентської молоді факультету фізичної культури й університету був проведений тренінг на тему «Протидія стигми та дискримінації ВІЛ-інфіковtyzhden_02аних людей» С.В. Байготою, вчителем основ здоров’я ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 нашого міста, керівником методоб’єднання вчителів основ здоров’я (м. Кам’янець-Подільський) в ауд. 210 центрального корпусу нашого університету.

Після закінчення тренінгу для учасників конференції та студентської молоді факультету фізичної культури та університету, в якості практичної складової конференції, було організовано та проведено спортивно-розважальну програму «Молодь обирає здоров’я» та підведення підсумків «Тижня здорового способу життя» в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

З 11.10 до 12.05 на площі перед входом в університет спортсмени, що займаються паркуром – команда «Лакі Мен» (в складі  Олександра Просандєєва і Сергія Дудко  та інших) виступили з привітальною програмою. До них приєдналася С.В. Гук, сертифікований інструктор програм PILATES, PORT-DE-BRAtyzhden_06S, ZUMBA, Health Educator L.A.F. Specialist Program level 2, разом із 4 ліцензованими фітнес-тренерами Н. Гук, О. Гук, Я. Дерепою та Т. Крушинською провела «ZUMBA FITNESS PARTY» – єдину танцювальну фітнес-програму, яка базується на латиноамериканській танцювальній культурі, в якій одночасно брали участь більше 150 студентів.

З 12.15 до 13.45 в актовій залі університету було проведено спортивно-розважальну програма «Молодь обирає здоров’я», до якої долучилися студенти, фітнес-тренери фітнес-центру «Нова-Будова»та з м. Хмельницького. У заході брали участь студенти університету, які демонстрували свої таланти і можливості, а саме:
шоу-балет «Малена» в складі студенток 5 курсу факультету фізичної культури нашого вишу), інструкторів з аква-аеробіки та групових аеробних програм спортивно-оздоровчого комплексу «СВ» (м. Хмельницький) сестер Олени та Наталі Гук, хореографом Яною Дерепою зі святковим танцювальним подарунком;
• акробатичні етюди продемонстрували майстри спорту України зі спортивної акробатики, чемпіони України, призери Кубка України зі спортивної акробатики Надія Котляр, Олена Каракуць та Катерина Білоконь, майстри спорту України зі спортивної акробаtyzhden_07тики, чемпіони України, володарі Кубка України зі спортивної акробатики Денис Піка та Катерина Білоконь, студенти факультету фізичної культури Катерина Войціцька та Денис Лемешев;
• з новим функціональним тренінгом на приладі «БОСУ» з елементами крос фіту виступила сертифікований тренер центру «Нова-Будова» Оксана Шиманська;
• продемонстрували свої вміння у вуличній силовій гімнастиці Street Workout (SW) (стріт-воркаут) збірна команда студентів нашого університету.

Наступного дня на секційних засіданнях відбулося обгtyzhden_09оворення наявних проблем, пов’язаних із здоров’ям та фізичним станом сучасної молоді та пошук професійних шляхів їх розв’язання.

Оргкомітет конференції щиро вдячний керівництву університету, голові спортивного клубу, голові профкому студентів, аспірантів і докторантів, всім учасникам та організаторам, викладачам і студентам за активну участь та допомогу в її проведенні.

Генадій Бесарабчук, заступник декана факультету фізичної культури
з наукової роботи та інформатизації навчального процесу