СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

IMG_7012Щоосені після вересневих клопотів ми з нетерпінням чекаємо на золотавий жовтень, разом з яким приходить і наше свято – День працівника освіти. 2 жовтня за доброю традицією студенти привітали викладачів та працівників університету святковим концертом «Вклонюся тобі, Учителю».

Перед захопленими глядачами 1виступили вихованці вокальної студії «Нове тисячоліття» Леся Гнатенко, Артем Блазій, Оксана Савіцька, Альона Маленкова, Олег Доманський, Надія Ряба, Вікторія Сук, Анастасія Пастухова, а також вокалісти-аматори Артем Мартиросян, Ульяна Свентах і Анна Горячова.

IMG_7056Золоті голоси університету порадували усіх гарними піснями у висококласному виконання. Одними з найяскравіших моментів концерту стали виступи акробатів Катерини Войціцької, Дениса Лемешова і міської команди зі Street WorkOut «Street Knights». Незабутні враження подарували глядачам саксофоністи Вадим Пухкий, Станіслав Янушевський та баяністи Сергій Голубович, Микола IMG_7030Кремінський, які виконали всесвітньовідомі хіти Джо Кокера. До українського танку «Дівочий серпантин» запросила усіх присутніх студентка історичного факультету Тетяна Микитюк, а команда КВН фізико-математичного факультету «7 bit» неабияк повеселила викладачів яскравими образами, акторськими здібностями та чудовими жартами.

Між номерами від ведучих концерту лунали поздоровлення та слова 5вдячності на адресу тих, хто присвятив себе благородній викладацькій справі.

Сподіваємося, що святковий концерт залишив яскраві враження та приємні емоції у душі кожного глядача.