МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

tuzhden_083-4 жовтня 2014 р. в нашому університеті факультет фізичної культури спільно з факультетом фізичної культури і спорту Державного освітнього закладу «Придністровський державний університет імені Тараса Григоровича Шевченка», (Придністровська Молдавська республіка) проводив VIІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Формування здорового способу життя студентської та учнівської молоді засобами освіти», присвячену 65-й річниці від дня заснування факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

У рамках конференції з 23 вересня до 2 жовтня 2014 р. проходив «Тиждень здорового способу життя». Серед заходів – вже традиційні змагання збірних команд студентів факультетів університету з міні-футболу на Кубок ректора К-ПНУ імені Івана Огієнка, змагання першості університету серед збірних команд студентів з паркового волейболу, зі стрітболу, з настільного тенісу, з кульової стрільби, з силових видів спорту: «російський жим», «армспорт», «армліфт», спортивно-розважальна програма «Богатирські ігри», з оздоровчого бігу під гаслом «Біг заради здоров’я», з дартсу, з плавання серед студентів 3-4 курсів факультету фізичної культури; спортивно-масовий захід «Веселі старти» для студентів 1 курсів факультетів вишу.

Оргкомітету вдалося повністю реалізували запланований регламентtuzhden_07 заходів «Тижня здорового способу життя», провівши їх на високому рівні, визначити переможців та відзначити їх грамотами, кубками від спортивного клубу університету (Вадим  Борисович Воронецький) та профкому студентів, аспірантів і докторантів університету (Микола Володимирович Моштак та Тетяна Валентинівна Шапран).

Переможці «Тижня здорового способу життя»

1. Міні-футбол на Кубок ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.
1 місце – команда 4 курсу факультету фізичної культури;
2 місце – команда природничого факультету;
3 місце – команда 2 курсу факультету фізичної культури.

2. Парковий волейбол.
1 місце – команда 3 курсу факультету фізичної культури;
2 місце – команда 4 курсу факультету фізичної культури;
3 місце – команда 2 курсу факультету фізичної культури.

3. Стрітбол.
1 місце – команда 4 курсу факультету фізичної культури;
2 місце – команда 1 курсу факультету фізичної культури;
3 місце – команда 3 курсу факультету фізичної культури.

4. Кульова стрільба.
1 місце – команда 3 курсу факультету фізичної культури;
2 місце – збірна команда педагогічного факультету;
3 місце – команда 2 курсу історичного факультету.

5. Спортивно-масовий захід «Веселі старти» для студентів 1 курсів.
1 місце – команда факультету фізичної культури;
2 місце – команда фізико-математичного факультету;
3 місце – команда педагогічного факультету.

6. Дартс.
1 місце – команда фізико-математичного факультету №2;
2 місце – команда фізико-математичного факультету №1;
3 місце – команда факультету фізичної культури №2.

7. Настільний теніс.
1 місце – команда фізико-математичного факультету;
2 місце – команда факультету фізичної культури №1;
3 місце – команда факультету фізичної культури №2.

8. Плавання.
Серед хлопців, дистанція 50 метрів вільним стилем:
1 місце – Костянтин Лисенко та Олександр Шпанарський;
2 місце – Володимир Кукурудза;
3 місце – Дмитро Говоруха.

Серед дівчат, дистанція 50 метрів вільним стилем:
1 місце – Ольга Арсенюк;
2 місце – Анастасія Микитюк;
3 місце – Діана Паламар.

9. Оздоровчий кросовий забіг «Біг заради здоров’я».
Серед дівчат:
1 місце – Олександра Гарзель;
2 місце – Олеся Мостова;
3 місце – Діана Паламарчук.

Серед хлопців-професіоналів:
1 місце – Максим Якимчук;
2 місце – Віталій Капітанець;
3 місце – Олександр Капітанець.

Серед хлопців-любителів:
1 місце – Ярослав Ліпський;
2 місце – Олександр Пінтак;
3 місце – Дмитро Лісовий.

10. Армспорт.
Серед дівчат:
1 місце – Валентина Загоруйко;
2 місце – Яна Римарович;
3 місце – Юлія Чесановська.

Серед хлопців, вагова категорія до 70 кг:
1 місце – Роман Зуляк;
2 місце – Богдан Вінцерський;
3 місце – Роман Кохан.

Серед хлопців, вагова категорія понад 70 кг:
1 місце – Роман Кордон;
2 місце – Олександр Яворницький;
3 місце – Андрій Пищаль.

11. Армліфт.
Серед жінок, вагова категорія до 50 кг:
1 місце – Тетяна Шлопко.

Серед жінок, вагова категорія понад 50 кг:
1 місце – Ірина Овчарук.

Серед хлопців, вагова категорія до 70 кг:
1 місце – Богдан Вінцарський;
2 місце – Юрій Марценюк;
3 місце – Сергій Пелипай.

Серед хлопців, вагова категорія понад 70 кг:
1 місце – Андрій Шмигельський;
2 місце – Андрій Пищаль;
3 місце – Вадим Білоусов.

12. «Російський жим».
Серед дівчат, вагова категорія до 50 кг:
1 місце – Тетяна Шлопко;
2 місце – Ольга Арсенюк;
3 місце – Настя Іванюк.

Серед дівчат, вагова категорія понад 50 кг:
1 місце – Ганна Гончар;
2 місце – Єва Мак;
3 місце – Ярослава Духно.

Серед хлопців, вагова категорія до 70 кг:
1 місце – Віталій Воронецький;
2 місце – Роман Зуляк;
3 місце – Богдан Вінцарський.

Серед хлопців, вагова категорія понад 70 кг:
1 місце – Вадим Білоусов;
2 місце – Олександр Шпанарський;
3 місце – Василь Малєнков.

Спортивними аренами виступили:
– фітнес-центр «Нова Будова»;
– спортивна зала університету № 2;
– тир університету; міський парк навпроти ДЮСШ №1;
– навчально-тренувальна база університету.

Генадій Бесарабчук,

заступник декана факультету фізичної культури
з наукової роботи та інформатизації навчального процесу